spis treści serwisu strona startowa

Ustawienia:

Oglądasz wersję MOBILE (duże litery)

Wybierz wersję desktop (małe litery)


dermatozy.plarchiwum

Portal Dermatologiczny 'dermatozy.pl'

Historia dermatologii

Marian Grzybowski: Choroby Skóry. Tom 1.
Historyczne dzieło profesora Mariana Grzybowskiego (ur. 15 czerwca 1895, zm. 11 grudnia 1949), kierownika Kliniki Dermatologicznej Uniwersytetu Warszawskiego opublikowane tuż przed jego śmiercią.

Archiwum konferencji

Łódzkie Warsztaty Fotobiologii 2008
Łódzkie Warsztaty Fotobiologii: Promieniowanie Ultrafioletowe - Fakty i Mity. 7-8 marca 2008. Organizator: Katedra i Klinika Dermatologii i Wenerologii UM w Łodzi. (Przeczytaj: program, sprawozdanie)

Międzynarodowe Sympozjum "Dermatologia Środowiskowa" 2007
Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum, Kraków, 20 października 2007.

Forum Młodych Dermatologów 2007
Konferencja Sekcji "Forum Młodych" Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego w Łodzi. 9-10 marca 2007. Organizator: Katedra i Klinika Dermatologii i Wenerologii UM w Łodzi.

Szuflady pełne zakurzonych pamiętników zjazdowych? Nie pozwól by Twoja konferencja odeszła w zapomnienie! Skorzystaj z możliwości publikowania streszczeń, materiałów konferencyjnych, pamiętników ze zjazdów dermatologicznych w Portalu Dermatologicznym 'dermatozy.pl'. Uwaga: W przypadku zaproszenia nas do patronatu/współorganizacji/uczestnictwa w konferencjach lub kursach, materiały z nich zamieścimy bezpłatnie, w zamian za zaproszenie i promocję. W razie pytań chętnie służymy dodatkowymi informacjami. Na Twoich materiałach nigdy nie osiądzie kurz! Zapytaj o szczegóły!

Materiały edukacyjne

Jak ustrzec się przed chorobami skóry w rolnictwie?
Broszura informacyjna dla rolników opracowana w 1999 roku na zlecenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. ISBN 83-7090-056-9.

Higiena skóry czyli jak dbać o skórę by obejść się bez lekarza?
Ulotka informacyjna dla rolników opracowana w 1999 roku na zlecenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Zawodowe choroby skóry w rolnictwie
Ulotka informacyjna dla rolników opracowana w 1999 roku na zlecenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Jak uchronić się przed grzybicą skóry?
Informacje dla laików.

dermatozy.plarchiwum


↓ reklama - promocja - polecamy - popieramy - zapraszamy - zachęcamy ↓

promocja

↑ reklama - promocja - polecamy - popieramy - zapraszamy - zachęcamy ↑


Śledź nas na Facebooku:

facebook

Kontakt:

Kontakt

polecamy

Uwaga: Możesz korzystać z tego serwisu jedynie pod warunkiem przyjęcia następujących zasad korzystania: Treści zawarte na tej stronie są skierowane do lekarzy i nie stanowią poradnika dla pacjentów, mogą przedstawiać m.in. poglądy historyczne i niezgodne z aktualnym stanem wiedzy. Autorzy tekstów opublikowanych na tym portalu wykluczają odpowiedzialność za szkody wynikające z ewentualnego zastosowania przedstawionych informacji. Każda informacja medyczna powinna być weryfikowana w innych, aktualnych źródłach fachowych przez lekarza posiadającego wiedzę pozwalającą na ocenę treści fachowych. Ten serwis nie zastępuje porady lekarskiej, jeżeli podejrzewasz u siebie chorobę skóry, zwróć się niezwłocznie do specjalisty dermatologa! Wszelkie prawa zastrzeżone. Właściciel praw autorskich do niniejszego dzieła udziela zgody na nieodpłatne korzystanie z niego wyłącznie w celach niekomercyjnych. Wszelkie inne zastosowania wymagają pisemnej zgody właściciela praw autorskich. Kopiowanie zabronione!
© Radosław Śpiewak All rights reserved. Document created: 31 December 2006, updated: 12 December 2019.