Portal Dermatologiczny 'dermatozy.pl'. dermatologia, dermatolog, dermatozy, choroby skóry, wenerologia Portal Dermatologiczny 'dermatozy.pl' Archiwum Konferencji dermatologia, dermatolog, dermatozy, choroby skóry, wenerologia Portal Dermatologiczny 'dermatozy.pl'. Archiwum Konferencji dermatologia, dermatolog, dermatozy, choroby skóry, wenerologia

(( start

(( kalendarz

(( archiwum

(( świat

(( zasoby

(( recenzje

(( varia

(( kontakt

(( indeks

dermatozy.plarchiwizuj konferencję

Portal Dermatologiczny 'dermatozy.pl'

Archiwizuj Konferencję

Skorzystaj z możliwości publikowania streszczeń, materiałów konferencyjnych, pamiętników ze zjazdów dermatologicznych na Portalach Dermatologicznych 'dermatozy.pl' (prace polskojęzyczne) oraz 'dermatoses.eu' (prace angielskojęzyczne).

Portal Dermatologiczny 'dermatozy.pl' z ponad 6 tysiącami wizyt miesięcznie (200 dziennie) i 46 tys. odwołań do poszczególnych dokumentów miesięcznie (statystyki z kwietnia 2007) jest najlepszym medium do opublikowania materiałów z Twojej Konferencji. Zalety publikowania w Internecie to między innymi: nieograniczona dostępność dla wszystkich zainteresowanych na całym świecie, pojawienie się publikacji w serwisach indeksujących oraz wyszukiwarkach, a ponadto możliwość udostępnienia materiałów zjazdowych jeszcze przed rozpoczęciem, w trakcie, i na długo (min. 5 lat) po zakończeniu konferencji. Wszystko to za niewygórowaną, jednorazową opłatę. Zapewniamy wsparcie techniczne i edytorskie, a także bezkonkurencyjne ceny. Uwaga: W przypadku zaproszenia nas do współorganizacji/uczestnictwa w konferencjach lub kursach, materiały z nich zamieścimy bezpłatnie, w zamian za udostępnienie miejsca wystawowego i/lub umożliwienie prezentacji promocyjnej. W razie pytań chętnie służymy dodatkowymi informacjami. Przykłady opublikowanych przez nas pamiętników z konferencji alergologicznych znajdziesz w Archiwum Konferencji Dermatologicznych.

Na Twoich materiałach w archiwum dermatozy.pl nigdy nie osiądzie kurz! Zapytaj o szczegóły!

Przyślij ogłoszenie o kongresie, konferecji, sympozjum lub szkoleniu do bezpłatnego zamieszczenia w portalu dermatozy.pl oraz alergologia.org - publikacja ogłoszeń jest bezpłatna!

Polecamy:

Praktyczny Kurs "Testy płatkowe: techniki wykonania i zasady interpretacji"
Ośmiogodzinny kurs na temat wykonywania testów płatkowych (naskórkowych). Instytut Dermatologii w Krakowie. Uwaga: szkolenie cykliczne - sprawdź datę najbliższego kursu.

Zapraszamy do kontaktu!

dermatozy.plarchiwizuj konferencję

Kraków ozdabia Portal Dermatologiczny 'dermatozy.pl' Kraków

Kraków ozdabia Portal Dermatologiczny 'dermatozy.pl' Kraków

Polecamy:

medukacja: medyczna edukacja

celimun

ELISPOT: szkolenia, wdrożenia i outsourcing

dermatoses.eu

Celimun - badania naukowe na zlecenie   medukacja.biz: medyczna edukacja   ELISpot - szkolenia, wdrożenia, outsourcing

Copyright © Radosław Śpiewak, dermatolog, Kraków
Ta strona jest częścią Portalu Dermatologicznego dermatozy.pl (kontakt).
Dokument utworzony 31 grudnia 2006, ostatnia aktualizacja 9 września 2007.